Genel Müdür Mesajı

EGEMEN ERDEN

QNB Finans Portföy Yönetimi A.Ş. - Genel Müdür

Değerli Yatırımcılarımız;

QNB Finans Portföy A.Ş., kuruluş tarihi olan Eylül 2000 yılından itibaren uluslararası portföy yönetim standartlarını esas alan deneyimli, kendi konularında uzman güçlü bir ekip ile portföy yönetim hizmeti vermektedir. Araştırma, Risk yönetimi ile Portföy Yöneticilerimiz arasındaki etkin koordinasyon, vermiş olduğumuz hizmetin kalitesini güçlendirmektedir.

QNB Finans Portföy, müşterileri, çalışanları, iş ortakları ve sermayedarları nezdinde katma değer yaratma misyonu ile faaliyet gösterirken; yönettiği varlık, geliştirdiği yepyeni ürünlerle uluslararası seviyede güçlü bir marka olarak konumlanmıştır. Şirket, sahip olduğu değerleri koruma ve daha yukarı taşıma vizyonu ile kendini geliştirmeye devam etmektedir.

Sektörün ilk portföy yönetim şirketlerinden biri olan QNB Finans Portföy, sektöre yine bir ilki getirmiş, Borsa Yatırım Fonlarını kurmuştur. Şirket büyük bir onur ile borsa yatırım fonları sektöründeki lider konumunu korumaya devam etmektedir.

2015 yılı içinde bu zamana kadar başarı ile yürüttüğü fon yöneticiliği faaliyetine ek olarak değişen mevzuat ile kolektif yatırım kuruluşu kurucusu olma hakkına sahip olarak farklı bir sorumluluk üstlenmiş bulunmaktadır.

Sektörde son dönemde gerçekleşen yasal düzenlemeler, bireysel emeklilik konusunda alınan yeni kararlar, emeklilik fonlarındaki büyümenin hızlanarak devam etme olasılığını güçlendirmektedir. Bu doğrultuda sektörün her risk seviyesindeki yatırımcının varlıklarını en etkin bir şekilde dağıtabilmesine olanak verecek ürünlerle büyüme göstereceğine inanıyoruz.

QNB Finans Portföy olarak yeni ürünlerle finansal piyasaların derinleşme sürecine katkıda bulunmayı amaç edinerek, yatırımcılarımıza orta ve uzun vadede birikimlerini uzman ellere teslim etmenin avantajını sunuyoruz.

Yeni dönem için belirlemiş olduğumuz büyüme hedeflerini gerçekleştirirken her zaman olduğu gibi tüm yatırımcılarımızla etkin iletişim anlayışı içinde hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Türkiye’nin geleceği ve değeri olarak gördüğümüz yatırımlarınıza bu bilinçle yön veriyoruz.

En Derin Saygılarımızla

Egemen Erden

Genel Müdür